10 самих холодних місць на земній кулі

Антарктида1. Антарктида вважається найсухішим та самим вітряним континентом. У 1983 році тут була зафіксована найнижча температура на Землі - 89,2 градуса за Цельсієм зі знаком мінус. Хоча спостереження 2010 року в східній частині континенту відзначили зниження стовпчика термометра до позначки -93,2 градуса, цей рекорд досі не визнаний Всесвітньою метеорологічною організацією.

2. Росія. Найнижча температура в північній півкулі була зареєстрована в Сибіру у січні 1926 року й склала 71,2 градуса нижче нуля.

3. Канада. В окремих північних регіонах взимку стовпчики термометрів показують близько 34,5 градусів зі знаком мінус.

4. Фінляндія. Середня температура в січні тут становить -10 градусів. Примітно, що цієї зими був побитий температурний рекорд: в містечку Утсйокі на півночі, вночі 20 січня температура повітря опустилася до -40,6 градусів.

5. Монголія. Зими в цій країні дуже холодні і дуже тривалі: починаються приблизно на початку листопада і тривають до березня. Середня температура взимку складає близько -40 градусів, так що всі водойми замерзають практично до самого дна.

6. Гренландія. Найбільший острів на Земній кулі на 84% покритий льодом, тому взимку він поглинає лише 19% тепла, яке надходить від сонця. Від цього в зимові місяці температури в центрі «зеленої країни» знижуються до -60-70 градусів, навіть влітку місцями буває близько -25.

7. Ісландія. Середня температура взимку тут близько 0 градусів, але в денний час жителі майже не бачать сонця. Наприклад, 21 грудня - найкоротший день у році: світанок настає в 10:30, а заходить світило вже в 16:00.

8. США. На Алясці найнижча температура зафіксована на рівні 62,2 градуса нижче нуля. У континентальній же частині країни найнижчі показники в окрузі Льюїс-енд-Кларк штату Монтана.

9. Казахстан. У січні середня температура опускається до -20, місцями до -40 градусів за Цельсієм. А в місті Аркалик сніг може випадати з серпня по травень.

10. Норвегія. У січні 1999 року тут був зафіксований рекордно низький показник стовпчика термометра - 56 градусів морозу. У середньому ж звичайна січнева температура коливається від -3,3 до +1,1 градуса.

Пеереклад з сайту OPOGODE.UA

А вот продажа вов голд совсем не зависит от клматичесский условий.
Об этом прекрасно знают настоящие ценители игры.

Розділ сайту: