12 квітня день довкілля

Цьогоріч день благоустрою територій населених пунктів, який кожного року проходить в рамках  всеукраїнської акції «За чисте довкілля» у третю суботу квітня, пройде 12 квітня, тобто у другу суботу місяця. З такою ініціативою вийшов Мінрегіон, зважаючи на те, що третя суботня квітня 2014 року передує Великодню. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник.

«Зважаючи на те, що Великодні свята цьогоріч проходитимуть 20 квітня, ми повинні якнайшвидше, як тільки це дозволятимуть погодні умови, провести заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту. Мінрегіон звернувся до відповідальних за це питання керівників в регіонах вжити всіх необхідних заходів,  спрямованих на забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах», - сказав Геннадій Темник.

Очільник Мінрегіону висловив переконання, що в регіонах не чекатимуть спеціального урядового доручення, а  вестимуть систему роботу щодо забезпечення чистоти територій населених пунктів.    

«В цьому контексті важливе значення має своєчасне висадження дерев і кущів. На минулій селекторній нараді з регіонами було озвучене завдання підготувати плани щодо зелених насаджень в кожному регіоні. Також стояло завдання запланувати насаджень на 10% більше, ніж в минулому році», - сказав Геннадій Темник.

Нагадаємо, минулої весни було висаджено 4 млн. дерев і близько 1 млн. кущів.

Про це повідомляє Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Розділ сайту: