Аеропорт Рівне

Просто сів полистати інтернет і набрав запит "аеропорт Рівне".

Був приємно вражений, на першому місці Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

В повному обсязі та без змін:

>>>>>>>>>>>>>>

На відстані 8 км від центру Рівного, практично в межах міста розташований міжнародний аеропорт «Рівне».

Біля аеропорту проходять автомобільні магістралі (зокрема Е-40), що дає можливість за лічені хвилини дістатись до залізничного вокзалу, автовокзалу та до центру міста.

Керівництво аеропорту приділяє великої уваги створенню сприятливих умов для діяльності ділових осіб, невеликих туристичних груп, бізнес-польотів, поштових перевезень. Цим воно прагне внести свій вклад у розвиток економіки міста і держави в цілому.

Аеропорт займає територію площею 170 га. Має одну злітно-посадкову смугу довжиною 2626 м і завширшки 42 м.

На території аеропорту знаходяться: каси по продажу авіаквитків, представництва авіакомпаній, пункт митного контролю, прикордонний пост, служба перевезень, зал офіційних делегацій, авіа довідка. На привокзальній площі знаходиться: цілодобова платна автомобільна стоянка під охороною, кафе та ін. Також до ваших послуг в місті і близько біля аеропорту знаходяться готелі «Мир», «Турист», «Софія», «Хутір» і т. д.

Послугами аеропорту користується ТОВ «Авіаоптім», базується декілька українських і закордонних авіакомпанії. Станом на сьогодні проводиться робота по ремонту та реконструкції частини аеровокзального комплексу.

Аеропорт має можливості у подальшому розвитку інфраструктури для надання додаткових послуг представництвам авіакомпаній, туристичним агентствам, населенню та гостям міста.

Аеропорт працює з 8.00 до 17.00. (по запиту авіакомпаній — цілодобово)

Дивитись багато фото

 

Розділ сайту: