Безробіття

Безробіття — незайнятість частини економічно активного населен­ня в господарській діяльності; існує в прихованій і явній, хронічній і короткостроковій формах.

Причини безробіття: економічна конкуренція, зокрема на ринку праці; незбіг попиту і пропозиції робочої сили за професіями, спеціальностями; спад виробництва; згортання виробницт­ва у традиційних галузях, закриття технічно відсталих підприємств тощо. У більшості розвинених країн державне регулювання зайнятості і допо­моги безробітним включає підготовку і перепідготовку робочої сили, ство­рення додаткових робочих місць, сприяння найму, виплату грошової до­помоги по безробіттю, страхування безробіття.

Рівень і масштаби безро­біття — один з найважливіших показників становища економіки. У 1980— 90-х pp. середній рівень безробіття в розвинених країнах становив 6—8 % всієї робочої сили.

Строительная компания «Будсфера» — застройщик, который уже 5 лет успешно работает в Ирпене, Гостомеле. Продажа квартир в Ирпене от «Будсферы» — всегда выгодное предложение. Если Вас интересует квартира в ирпене без посредников — обращайтесь в компанию «Будсфера». Продажа квартир в ирпене от застройщика, беспроцентный кредит на покупку квартиры.

Розділ сайту: