Буддизм

Буддизм — релігія, що була заснована в Індії Гаутамою Буддою (VI ст. до н. е.). У своєму класичному варіанті (тхеравада — «школа старійшин», або хінаяна — «мала колісниця») буддизм являє собою, головним чином, філософію та етику.

Мета віруючих — досягнення нірвани, блаженного стану прозріння та звільнення від оков свого «я», навколишнього світу і нескінченного кола народжень, смертей і нових народжень в ланцюгу нових життів. Духовна досконалість досягається через покору, щедрість, милосердя, самоконтроль та утримання від насильства.

В Індії буддизм процвітав приблизно до 500 р. Потім він втратив впливовість, був витиснений індуїзмом і до XI ст. майже повністю зник. Але на той час буддизм вже встиг поширитися в інших країнах Центральної та Східної Азії, де існує і донині.

Аудиторская проверка давно стала востребованным видом работ, в которых заинтересовано руководство компаний, работающих в самых разных отраслях экономики. Бизнес заинтересован в защите от потерь, связанных с возможными ошибками отражения финансовой деятельности и систематизации ее результатов в целях налогообложения. Для этого и заказывается проведение аудита, то есть независимых проверок различных видов учета, что значительно повышает финансовую безопасность компании.

Наиболее распространенным и востребованным видом является бухгалтерский аудит.

Розділ сайту: