Чому організм вимагає шкідливих продуктів?

Уплітаючи чергову плитку шоколаду, ти запевняла себе й оточуючих, що цього «вимагає організм». А в глибині душі розумієш, що просто знову не змогла відмовити собі, коханій, у солоденькому. Не поспішай страчувати себе за обжерливість. Іноді бажання з’їсти чогось марного, дійсно, є сигналом організму.

Шоколад — сприяє підняттю настрою — адже він містить алкалоїди, що підвищують рівень серотоніну в організмі. Зверни увагу на свій психологічний стан: можливо, налягаючи на шоколад, ти намагаєшся заїсти серйозні проблеми? Відмовся від харчової терапії на користь спортивної: фізичні вправи і прогулянки на свіжому повітрі, що піднімуть твій настрій навіть більше, ніж кілограм цукерок, стверджує www.vkurse.ua!.

Сіль — якщо дуже хочеться солоного, це може свідчити про тривалий стрес, який ти переживаєш. Якщо ти багато нервуєш і втомлюєшся, твій організм особливо гостро потребує природних мінералів і солей. Щоб забезпечити його всім необхідним, відмовся від чіпсів і картоплі фрі на користь несолоних горіхів, злаків, фруктів і овочів.

Кава — постійна тяга до кави свідчить про спроби підбадьоритися. Більш ефективний засіб від сонливості — залізо, білок і фолієва кислота. Замість того, щоб пити чергову чашку кави, з’їж стейк з червоного м’яса, варене яйце або рибу.

Борошняне та солодощі — якщо ти живеш за бутербродами, булочками, макаронами і картоплею, організму просто не вистачає вуглеводів. Намагайся уникати солодощів і надати тілу корисну глюкозу з фруктів, цільнозернового борошна та коричневого рису. Тяга до цукерок може означати, що в твоєму організмі знизився показник хрому, що регулює рівень енергії. Щоб припинити поглинати запаси цукерок в будинку, заповни недолік хрому за допомогою брокколі, картоплі, індички й апельсинів.

Уважно стеж за тим, чим харчуєшся та милуйся результатами в дзеркалі!

*Бухгалтерский учет представляет собой упорядоченную систему сбора, регистрации и обобщения в денежном выражении информации об имуществе, обязательствах организации путем сплошного, непрерывного документального оформления. В стремительное время принятия множества законов, бухгалтер иногда не успевает отследить все нововведения и тут ему на помощь приходят консультации по бухгалтерскому учету от лучших специалистов своего дела. Время технологий не стоит на месте и теперь в режиме онлайн возможно все.  

Олена Кузменко, 
методист методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Розділ сайту: