Долина смерті та Мамонтова Печера

Долина смерті — назва одного з національних парків США; побу­вавши тут, можна зрозуміти почуття піонерів-переселенців, які й дали цю назву долині, розташованій на 86 м нижче від рівня моря. Рекорд температури, зафіксованої тут, становить 56,6 °С, а температура піс­ку влітку доходить до 93 °С.

Долина смерті також відома природним феноменом — каменями, що самостійно переміщаються по гладкій пустинній поверхні; їх називають «танцюючі скелі».

Зловісна репута­ція «гиблого» місця і можливість відчути перевагу дикої природи над людиною щорічно приваблюють сюди понад 1 млн туристів з усього світу. Середня температура з листопада по березень від 5 до 25 °С, з травня по вересень від 37 до 46 °С.

Мамонтова Печера — одна з найбільших карстових печер у світі, знаходиться у США, поблизу м. Луїсвілл. Відкрита у 1809 р. мисливцем, який переслідував пораненого ведмедя.

Печера стала батьківщиною під­земного туризму в Америці. Глибина сягає 300 м. Складається з 48 км великих проходів і приблизно такої ж довжини малих, що утворюють у сукупності складний лабіринт; є озера і підземні річки, пов'язані з сис­темою р. Грін-Рівер.

Деякі зали і камери багаті натічно-краплинними утвореннями і кристалами. У 1973 р. було виявлено зв'язок з розташова­ною поруч печерою Флінт-Рідж. Єдина система Флінт-Мамонтова має довжину 500 км. Національний парк — з 1972 р.

===========
ИСК – юридические средство защиты нарушенного или оспариваемого субъектного права и может быть предъявлен любым заинтересованным лицом в установленном законом порядке. Исковое заявление является самым главным и основополагающим судебным документом при обращении за судебной защитой. Ведь именно этот документ первым изучает суд, и от того, на сколько грамотно и полно будет содержание искового заявления, ясно выражены требования, будет влиять на исход всего дела. Написать исковое заявление и грамотно его составить Вам помогут наши опытные юристы.

Розділ сайту: