Христос народився! Славімо Його!

Різдвяні прикмети:

Важливим є день, на який випадає Різдво. Особливо добре, якщо свято випадає на неділю – згідно з прикметами, в цьому випадку можна сміливо очікувати хорошого й багатого врожаю.

Не варто засмучуватися, якщо по дорозі в гості ви потрапили в сніговий вихор – це ознака того, що весна буде теплою і ранньою. А ось відлига на Різдво говорить про те, що слід чекати затяжної зими, яка неохоче буде відступати перед весняним сонечком.

Ті, хто вирощував пшеницю, спостерігали, є іній на гілках дерев в різдвяну ніч. Вкриті інеєм гілки обіцяли хороший урожай зернових.

Якщо у різдвяну ніч небо не затягнуте хмарами, а зірки світять ясно, то можна чекати багатого врожайного року для гороху і гречки.

Якщо на Різдво ви знайшли гроші або ювелірний виріб, це обіцяє фінансову стабільність на весь рік. Також приємні новини і удачу обіцяє пролитий чай або кава. Не засмучуйтеся, якщо зі стіни у вас впадуть годинник, полка чи картина – це теж до добрих новин.

Щасливою прикметою вважається побачити в різдвяні дні горбаня, а ще краще – доторкнутися до його горба, щоб привернути удачу. Дуже хорошою прикметою вважається зустріч на свята з великою собакою.

Доброю прикметою вважається, якщо раптом задзвонив або пішов годинник, який не працював тривалий час, можливо, ви поїдете в приємну подорож.

Щасливою прикметою є крижинки, знайдені у відрі з водою з криниці.

Якщо під час готування у вас зі столу падають продукти, то чекайте доброго врожаю на своєму городі.

Добре, якщо перший гість у вашому будинку на свято буде людина сильної статі, а якщо ще і з темним волоссям, то це найкраще, що може трапитися – рік буде надзвичайно гарним!

Джерело: https://pon.org.ua