Івано-Франківськ це місто контрастів

Подорож в Івано-Франківськ через КарпатиДоброго дня, шановне панство.

Довелося мені цього літа подорожувати Прикарпаттям та Закарпаттям. Вирвалися у сімейну подорож, довго не готовились. Просто вирішили поїхати подивитись.

Отже, вмостилися в авто і відправились у напрямку Мукачево. Дорога здивувала своєю якістю, авто наче вкопане на трасі, ані тобі ямок, ані горбиків. Львів поминули по об’їздній трасі, зупинилися на природі перекусили і далі в путь.

В Мукачево звісно були налаштовані відвідати замок Паланок. Багато перед цим читав та дивився фото в інтернеті, але то все не те. Споруда дійсно монументальна. Дивуєшся як в ті часи люди будували такі фортифікаційні споруди. Але факт.

Оглянувши замок, на це у нас пішло декілька годин, було прийняте рішення їхати далі до місця ночівлі, оскільки спека стояла страшенна.

Отож через декілька годин ми вже зупинилися на декілька днів у частому секторі Велятино. Невеличке село біля підніжжя гір славиться своїми термальними водами. Тому ми вирішили трохи, так би мовити, підкріпити свій імунітет відвідуванням термальних вод. Самі води досить гарно окультурені, басейни чисті, інфраструктура та умови на рівні, а головне не дуже дорого на відміну від розкручених курортів з термальними водами.

 Івано-Франківськ це місто контрастів5 днів пролетіли непомітно і ми відправились в сторону дому, але по іншій дорозі, через перевал, на Яремчу та Івано-Франківськ. Я вперше був за кермом на перевалі і отримав купу вражень від такої подорожі ) Проїхати повз чудове місто Івано-Франківськ і не зробити хоч недовготривалої зупинки ми просто не могли. Але як виявилося ми були не готові, бо відразу не могли придумати куди нам мандрувати містом. А тому я в декількох реченнях спробую написати що ж варто відвідати в першу чергу, адже Івано-Франківськ це місто контрастів. Звісно на першому місці це відвідини оглядового майданчика на міській ратуші. Звідти відкриваються неперевершені панорами міста. В центральній частині міста зустрічаються ковані скульптури, краса неймовірна. Шкода що вони розкидані і тому не маючи мапи всі переглянути не можливо. Найменша вуличка Івано-Франківська – вулиця Івана Труша (між пл. Ринок та вул. Лесі Українки), її довжина становить 65 метрів, а ширина – 6 метрів, і вона встелена давньою бруківкою. Парк імені Шевченка можна оглядати дуже довго. Тут дуже гарно та затишно. Для діток багато атракціонів, якщо ви хочете відпочити у затишку – є штучні водойми на яких плавають качки та лебеді. Фортечна галерея "Бастіон" – це частина справжніх фортечних укріплень старого Станіславова. 

Можна довго описувати, але це потрібно бачити. А тому наступного року ми запланували подорож суто до Івано-Франківська.

Подорожуймо Україною разом. 

Розділ сайту: