Каскадні гори

Каскадні гори — гори в системі Кордильєр Північної Америки, в США і Канаді. Розташовані переважно в штатах Орегон і Вашингтон, вони переважно складені лавою та іншими вулканічними породами. Лава формує хвилясту поверхню, усіяну конусами вулканів.

Найбільші з них підіймаються над верхньою межею лісу, що знаходиться на висотах 2400— 2700 м. Найвища вершина в північній частині Каскадних гір — Рейнір (4392 м) — відрізняється правильною конусовидною формою і увінчана льодовиками. Тут знаходиться національний парк Маунт-Рейнір. Далі на півдні розташовані гори Сент-Хелен, діючий вулкан висотою 2560 м, що вивергався у 1980 р. після 123 років спокою, і Шаста, величний пік висотою 4317 м.

В принципе диета по группе крови вовсе не новинка. Но давайте подробно рассмотрим что и к чему, распишем по мелочам как говорится.

На півдні Каскадних гір знаходиться гора Лассен-Пік висотою 3187 м, що входить до складу національного парку Лассен-Волканик. Останні виверження відбувалися тут у 1914—1915 pp., але тер­мальні джерела і грязьові вулкани свідчать, що вулканічна діяльність не припинилася. За винятком гір Шаста і Лассен-Пік, вершини на півдні Каскадних гір не перевищують 1500 м. Це найнижча частина у межах Каскадних гір і Сьєрра-Невада. Саме тут дві річки — Піт і Кламат — спромоглися прорізати цей гірський пояс. Каскадні гори набагато півні­чніше перетинає ще одна річка — Колумбія.

 

Розділ сайту: