Коли відбудеться переведення часу на зимовий 2013, та як легше це пережити.

перехід на зимовий час 2013Переведення часу на зимовий 2013 традиційно відбудеться в останню неділю жовтня. Цьогоріч ця подія відбудеться 27 жовтня о 4:00 ранку переведенням стрілок на 1 годину назад.

Таке переведення часу на зимовий 2013 пояснюється необхідністю економії енергетичних ресурсів і максимальним використанням світлого часу доби, якого, як ми розуміємо, взимку буває дуже небагато, про це пише tochka.net.

Переведення часу на зимовий 2013: як це пережити

Українцям не звикати пристосовуватися жити за новим режимом - переведення часу на зимовий 2013 додасть зайву годину, що дозволить вставати вранці пізніше. Увечері ж у звичний час ще не захочеться спати.

Тим не менш, за даними статистики, більшість людей важко переносить переведення часу як на зимовий, так і на літній. Нашому організму доводиться перебудовуватися на новий режим, що завжди є додатковим стресом і навантаженням.

У середньому адаптація організму навіть на таку незначну зміну, як переведення часу на зимовий, відбувається протягом 1-2 тижнів. Але фактично ми вимагаємо від свого організму перебудови на новий час всього лише за один вихідний день.

Крім того, переведення часу на зимовий 2013 змусить затримуватися на роботі і приходити додому на 1 годину пізніше звичного для нас часу, коли на вулиці зовсім стемніє.

Все вищезазначене може призвести до збільшення проблем зі сном, підвищеного почуття втоми, росту різних захворювань, інфарктів, загострення депресій і психічних розладів. Крім того, зміна режиму сну призводить до ДТП і нещасних випадків.

Щоб поберегти свій організм і допомогти йому безболісно пережити переведення часу на зимовий 2013 року, дотримуйтеся наступних рекомендацій :

  • Почніть налаштовуватися на переведення часу на зимовий вже з п'ятниці. Проведіть цей вечір і наступні вихідні дні активно і весело, на свіжому повітрі з приємним фізичним навантаженням.
  • Також корисно послухати хорошу музику, подивитися розважальні передачі та комедії.
  • Краще у вихідні дні лягти спати пізніше звичайного і відповідно пізніше прокинутися.
  • Закрийте вікна шторами, щоб ранкове сонце не розбудило вас завчасно.
  • У адаптаційний період дотримуйтеся збалансованої дієти, щоб ваш організм отримував всі необхідні речовини, вітаміни і мікроелементи.

 

Розділ сайту: