Корейський півострів

Корейський півострів — півострів на сході Азії, між Японським і Жов­тим морями. Площа бл. 150 тис. км2.

На Корейському півострові знахо­дяться основна частина КНДР і Республіка Корея. Велика частина за­йнята горами (висота до 1915 м — г. Чирісан); на заході горбисті рівнини. Східний берег крутий, слабо розчленований; на заході і півдні — сильно порізаний. Клімат мусонний.

Середні температури січня від -21 °С на півночі до +4 °С на півдні, липня відповідно від 22 до 26 °С. Опадів 900— 1500 мм на рік. Річки багатоводні; найбільші: Амноккан (Ялуцзян), Туманган (Туміньцзян), Тедонган, Кімган. Мішані широколисті і (на пів­дні) вічнозелені субтропічні ліси.

Національні парки: Ханре, Чирісан, Сораксан та інші (Республіка Корея); резервати Хвангпо, Янгам тощо (КНДР). Рівнини оброблені (рис, соя, бавовник). Родовища вольфраму, графіту, магнезиту.

==========
МосПивТорг — динамично развивающаяся компания-поставщик разливного и живого пива на территории Москвы и Московской области. В нашем ассортименте присутствуют как самые известные и востребованные сорта разливного и живого пива, так и сорта, которые только выходят на пивной рынок. Всегда свежее пиво в кегах цена.

Розділ сайту: