Літо буде не простим

Синоптики обіцяють, що літо в Україні буде важким і незвично спекотним - для літніх людей і маленьких дітей це буде непростий період.
 
Також, нелегко доведеться вагітним, сердечникам і взагалі всім, хто погано переносить спеку. За словами директора Укргідрометцентру Миколи Кульбіди, повідомляє REPLYUAтемпература буде набагато вище звичної для комфортного відчуття. Причому особливий пік спеки припаде традиційно на липень і частково на серпень. Перші тижні червня погода ще буде встановлюватися, і температура буде то підніматися, то опускатися. Десь з середини червня літо вже повноцінно вступить у свої права, заявила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.
 
В останні роки літо трохи скоротилося в часі і починається зазвичай не раніше 10-15 числа першого літнього місяця, зате потім температура піднімається настільки високо, що кількість летальних випадків через аномальну спеку досягає неприємних розмірів.

 

Ключові слова: