Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду

Львів - міська ратушаДоброго вечора дорогі читачі! Сьогодні ми з вами продовжимо нашу рубрику подорожей. На черзі Львів.

Львів - місто обласного значення в Україні, адміністративний центр Львівської області, національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та центром Західної України. За кількістю населення — сьоме місто країни.

Так вийшло, що я довгий час проживаю у Львові, а статтю про це місто ще й досі не написав, сьогодні я виправлю цей недолік)

Отже, вперше потрапивши до Львову, раджу вам направитися до міської ратуші, що розташована на Площі Ринок. З неї відкривається неперевершений вид на усе місто. Звідти ж ви зможете побачити одну з ізюминок міста - запорожець який стоїть на будинку, це одне із багатьох екстравагантних кафе міста, хоч там і не особливо гарна кухня, але побачити цю чудасію повинен кожен.

Після цього у вас на вибір досить багато опцій, всі з яких мають право на існування, адже Львів чудове місто. Але все ж, є деякі місця які варто однозночно побачити, одне з яких - це стихійний книжковий ринок біля пам”ятника Данилу Галицькому! Там можна знайти книги на будь-який смак, за дуже низькими цінами.

Взагалі місто просто переповнене “секретними” місцями, оскільки воно туристичне, корінні жителі мають “свої”, особливі місця зі своїм духом. Наприклад, майже ніхто з туристів ніколи не заходить в невеличке кафе на Староєврейській вуличці з вивіскою “Зелена слива”, хоча на справді це одне з найвідоміших місць у Львові, воно прославилося завдяки своїй унікальній атмосфері, музикою на справжніх платівках і найкращому вині у всьому місті. Таких місць на справді безліч, і перелічувати їх було б вкрай довго, тому моя порада буде такою: просто запитайте будь-яку офіціанту з кафе у центрі, або ж бармена, і він підскаже вам щось дійсно варте уваги!

Взагалі, найкраще, що я можу вам запропонувати - це заблудитися серед цих маленьких і привітних вулиць. Просто ідіть куди хочете, повірте, ви побачите багато прекрасного! Для мене це завжди була класна пригода, навіть після того, як я вже доволі довго прожив у цьому чудовому місті. Тут завжди є що побачити, навіть якщо ви без поняття звідки і куди направляєтеся.

Дякую за увагу! Приємного вечора, і пам”ятайте, подорожувати весело!

 
Розділ сайту: