Маврикій

Маврикій — острів і держава (на о. Маврикій і сусідніх дрібних остро­вах) у західній частині Індійського океану. Площа острова становить 1865 км2. Населення — 1,2 млн людей (2000); індопакистанці, маврикійці-креоли й інші. Столиця — Порт-Луї.

Острів Маврикій вулканічного походження, складений базальтами, доломітом і туфами. Поверхня під­несена (висота до 826 м, г. Пітон-де-ла-Пті-Рив'єр-Нуар). Береги оточе­ні кораловими рифами. Клімат тропічний морський. Середні температу­ри лютого від 23 до 30 °С, серпня — від 14 до 18,5 °С. Опадів від 1500 до 2500 мм на рік на прибережних рівнинах і 3500—5000 мм — на плато. У грудні—березні майже щорічно дують ураганні вітри (циклони), які час­то викликають зливи і повені. Річки маловодні, багато порогами і водо­спадів. Головна річка — Рив'єр.

Совместное голландско-российское предприятие по продажам контейнеров. Наша компания за свою более чем десятилетнюю историю зарекомендовала себя как самый надежный поставщик как обычных сухогрузных, так и рефрижераторных контейнеров и контейнер спб. Самые известные производители рефконтейнеров всех типоразмеров.

Корінні тропічні ліси в основному виру­бані; невеликі масиви залишилися лише у горах. Уздовж східного узбе­режжя збереглися мангри. Фауна не відрізняється різноманіттям видів; відноситься до Мадагаскарської підобласті.

Розділ сайту: