Microsoft готує до випуску свій власний шолом віртуальної реальності

З’явилися чутки про те, що Microsoft готує до випуску свій власний шолом віртуальної реальності. За інформацією інших джерел, дітище Microsoft буде окулярами все-таки додаткової реальності, однак не виключено, що гаджет може бути чимось середнім.

Офіційних даних від самої корпорації на цей рахунок поки немає. У Microsoft чутки не підтверджують, але і не заперечують, що є фактичною гарантією того, що проект як такий існує. Уривки інформації про окуляри віртуальної реальності просочуються місяць від місяця протягом 2013-2014 років.

За деякими даними, окуляри будуть сумісні відразу з декількома платформами, як з консолями, так і з персональними комп’ютерами. Не виключено, що дітище Microsoft буде працювати з мобільними пристроями.

Ще в 2013 році в Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США був поданий патент від Microsoft на створення пристрою, який міг би реагувати на рухи зіниць очей і розпізнавати обличчя, а також проектувати перед очима зображення. Говорячи простою мовою Microsoft запатентував «головний дисплей».

Ряд розробників відео ігор також, на офіційному рівні, підтвердили інформацію про те, що від Microsoft були отримані протоколи експериментального пристрою виведення графічної і звукової інформації. Технічні характеристики пристрою розробники розголошувати не стали, заявивши лише, що дітище Microsoft має всі шанси стати справжньою революцією в сфері окулярів віртуальної реальності.

Розділ сайту: