Невтішні наслідки торнадо на півночі Німеччини

У вівторок, 5 травня, руйнівний торнадо прийшов на північ Німеччини. Епіцентром стихії стало місто Бютцов неподалік від більшого Ростока (федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія), повідомляють РИА новости.

В результаті стихії загинув 26-річний чоловік в Гамбурзі - на його автомобіль впали шматки даху сусідньої будівлі. Його вагітна дівчина, що знаходилася на сусідньому сидінні, поранена- про це повідомляє meteoprog.ua..

Близько 30 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. У Бютцові багато городян отримали травми в результаті падіння з даху ратуші, на якій вівся ремонт, шматків черепиці та арматури, пошкодження отримали й інші будівлі в місті, в тому числі місцева церква. Мешканці трьох будинків були евакуйовані.

Всього нарахували чотири торнадо. Підрахували і збитки від стихії, які, за словами мера Бютцова, складуть декілька мільйонів євро. Він повідомив, що в центрі міста не залишилося жодного цілого автомобіля. Дісталося і самому градоначальнику, оскільки уламки черепиці на даху ратуші здув вітер.

В розбиранні завалів від середи беруть участь майже 130 пожежників і рятувальників.

Центр міста поки перекритий, три місцеві школи закриті.

Ключові слова: 
Розділ сайту: