Травневі свята 2013 року

травневі свята 2013Травневі свята 2013 року будуть досить тривалими. Вихідними будуть  1, 2, 3, 4, 5, 6 та 9, 10, 11, 12 травня. 7 та 8 травня - робочі дні.

Великдень у цьому році випадає на 5 травня, крім того, в травні відзначається День солідарності трудящих та День Перемоги. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України, робочий день з п'ятниці 3 травня буде перенесено на суботу 18 травня, а з п'ятниці 10 травня - на суботу 1 червня.

А від так, в травні на нас очікують дві невеличкі відпустки, під час яких можна відпочити після сніжної зими.


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ. РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 19 грудня 2012 р. N 1043-р

Київ

Про перенесення робочих днів у 2013 році

З метою створення сприятливих умов для святкування 1 і 2 травня – Дня міжнародної солідарності трудящих та 9 травня – Дня Перемоги, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2013 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

  • п’ятниці 3 травня — на суботу 18 травня;
  • п’ятниці 10 травня — на суботу 1 червня.

Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

 

Ключові слова: