Центральна геофізична обсерваторія

Інтерв’ю для радіо «Ера- FM»

У третю п’ятницю травня колектив найстарішої методичної організації державної гідрометеорологічної служби України – Центральної геофізичної обсерваторії традиційно відзначає своє свято – День обсерваторії. У слухачів радіо Ера-FM робота ЦГО асоціюється перш за все з температурними рекордами, однак спостереження за погодою та гідрологічним режимом річок це лише один із напрямів роботи обсерваторії. Іншими важливими напрямками є моніторинг хімічного забруднення довкілля у столичному регіоні, а також узагальнення матеріалів спостереження за забрудненням довкілля на теренах України. Цими напрямками опікуються фахівці відділів спостереження за станом хімічного забруднення, а також інформації про стан забруднення довкілля, яким у цьому році виповнюється 40 років з часу створення.
У цей святковий день побажаю перш за все колективам цим відділів всіляких гараздів і висловлю сподівання, що врешті решт самовіддана праця гідрометеорологів Центральної геофізичної обсерваторії буде помічена столичною владою.
Адже на відміну від багатьох обласних центрів з гідрометеорології обсерваторія з 2000 року не отримує фінансової підтримки з міського природоохоронного фонду, хоча щомісячно безкоштовно інформує київську владу про стан забруднення довкілля за даними спостережень 16 постів, а також на трьох створах в акваторії Канівського водосховища.
Колективу час розпочати підготовку до 160-річчя обсерваторії, яке випадає на травень 2015 року.

Директор ЦГО О.Косовець

http://cgo-sreznevskyi.kiev.ua

Колектив АМСЦ Рівне приєднується до вітань, та бажає успіхів у нашій нелегкій праці.

Розділ сайту: