Пожежа на автотрасі в селі Грушвиця (Відео)

14 червня близько 07:00 години до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС у Рівненській області надійшло повідомлення про пожежу в с. Грушвиця Рівненського району. Дозвонювачі розповіли, що в селі перед мостом траси Київ-Чоп палає вантажний автомобіль.

За викликом виїхали три чергові відділення рятувальників та оперативна група Головного управління ДСНС України у Рівненській області. На час прибуття вогнеборців до місця події вантажний автомобіль «РЕНО-ПРЕМІУМ» з причепом повністю був охоплений полум’ям. Спостерігалися поодинокі вибухи бочок, що перевозила вантажівка.

За вказівкою заступника начальника Головного управління ДСНС підполковника служби цивільного захисту Ігоря Михальчука, який очолив загін рятувальників, на гасіння було подано три пінних ствола. Протягом години напруженої роботи вдалося локалізувати пожежу, ніхто з людей не постраждав, проте вогонь майже повністю знищив автомобіль з причепом та вантаж.

Зі слів водія вдалося з’ясувати, що вантажівка рухалася з Львівської області в напрямку Києва і перевозила бочки ємністю 500 та 200 л з полімерними смолами. Під час руху у вантажівки лопнуло колесо. Іскри від тертя металевого диску по асфальту потрапили на причіп та призвели до займання.

ГУ ДСНС України у Рівненській області

Ключові слова: 
Розділ сайту: