Якою буде погода у грудні 2012 року за даними інтернет-видань

Грудень 2012 буде таким самим теплим як і листопад. А вся зима загалом - тепліша, чим дві попередні.
Зима буде м'якшою, чим дві попередні.

Але все ж українцям слід готуватися до різких короткочасних перепадів температури. Такі дані Українського науково-дослідного інституту гідрометеорології, пише "КП в Украине".

В своїх прогнозах вчені інституту впевнені. Хоча заздалегідь передбачити погоду з точністю до дня і градусу неможливо, сучасні технології дозволяють намалювати загальну кліматичну картину на найближчі місяці.

"Грудень буде майже таким самим як і листопад. Перше похолодання очікується 10 грудня - температура по Україні знизиться  до 10 градусів морозу. Друга хвиля " похолодання прийде приблизно з 22 грудня - стовпчики термометрів вночі можуть опускатися до -15 градусів. Але ці морози будуть короткочасними, а в цілому грудень буде теплим", - розповідає заввідділом кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів Інституту гідрометеорології Вазіра Мартазінова.

Перший сніг випаде 10 грудня. Однак кучугур в грудні можна не очікувати. Постійні перепади температур не дадуть снігу залежатися. А Новий рік взагалібуде теплим- до 3-4 градусів вдень і біля нуля вночі.

За даними сайту http://www.delfi.ua

А от за прогнозами менш довгостроковими, але більш конкретними з перших рук як кажуть, тоб-то від синоптиків нашої станції читайте в наступних публікація.
А чи справдяться передбачення довгострокові ми дізнаємося вже зовсім скоро.