Новий дорожний знак від міського голови Рівного


Новорічним подарунком для рівнян стало встановлення 1 січня нового дорожнього знаку на в’їздах у центр Рівного, що забороняє рух механічним транспортним засобам.

Хоча, цьому презенту від міського голови Володимира Хомка мало хто зрадів. Але очільник Рівного під час звітування перед громадою за 2013 рік наполіг, що без цього нововведенення обласний центр переживав, що випливало з його слів, транспортну депресію, а віднині усі незаможні рівняни будуть «як кіт в маслі»? про це повідомляє takeinfo.net

Важко сказати, чи логічно забороняти рух центром, не давши нормальної альтернативи чи якісного шляху в об’їзд. Чи зможуть оцінити комфортний проїзд центром користувачі громадського транспорту говорити складно, напевно, що не у повній мірі, адже автобуси простоюватимуть у тих місцях, де дія знаку 3.2 закінчуватиметься. А от рівненські водії точно згадуватимуть ініціативи міського голови «не злим, тихим словом», кружляючи лабіринтами вуличок довкола Соборної.

А якщо громадськість знову розділиться на привілегійованих і решту, то це точно не додасть голосів чинному очільнику міста на наступних виборах.

Детальні пояснення , маршрути зручних обїздів та просто роздуми з цього приводу можна прочитати у цікавій та корисній статті на сайті takeinfo.net

Розділ сайту: