ООН прогнозує, що населення Землі збільшиться до 2050 року до 9,6 млрд

Департамент економічного і соціального розвитку ООН прогнозує, що населення Землі у 2050 році становитиме більш як 9,6 млрд осіб. Про це повідомляє Центр новин ООН.

"Очікується, що нинішнє населення землі, що становить 7,2 млрд осіб, збільшиться на 1 млрд через 12 наступних років і досягне більш як 9,6 млрд до 2050 року", - зазначається у повідомленні.

Згідно з прогнозом, збільшення населення станеться, в основному, за рахунок країн, що розвиваються. У розвинених державах рівень населення практично не зміниться, за вийнятком Європи, де він скорочуватиметься.

Економістам ООН довелося підкоригувати свій минулий прогноз, оскільки сучасні тенденції свідчать про стрімкіше зростаеея кількості жителів Землі, ніж передбачалося раніше. Так, очікується, що до 2028 року Індія за кількістю жителів обжене Китай. До цього часу населення кожної з цих країн становитиме 1,45 млрд осіб, після чого населення Індії дедалі збільшуватиметься, а Китаю – зменшуватиметься.

На думку експертів, головні причини стрімкого зростання кількості населення - висока народжуваність у країнах, що розвиваються, і глобальне збільшення тривалості життя.

При цьому 48% населення живе в країнах з низьким рівнем народжуваності. Це - практично уся Європа, за вийнятком Ісландії, 19 азіатських держав, 17 країн американського континенту, дві африканські і одна в Океанії. Найбільші країни з низькою народжуваністю - це Бразилія, В'єтнам, Китай, Росія, США та Японія. Висока народжуваність спостерігається в африканських країнах, Афганістані і Тиморі-Лешті.

Що стосується середньої тривалості життя, то, за даними ООН, з 1950-1955 рр. до 2005-2010 рр. вона збільшилася з 47 років до 69. Очікується, що тривалість життя й надалі збільшуватиметься.

********** Многие сталкивались с проблемой, когда не могут зайти на свои любимые сайты одноклассники, вконтакт и прочие. Не стоит паниковать, это всего лишь изменился один из файлов настройки вашего Виндовс. Решить данную проблему прочитав нашу статью " Не зайти в контакт "сможет даже не профессионал. Ничего сложного.

Ключові слова: 
Розділ сайту: