Організація Північноатлантичного договору (НАТО)

Організація Північноатлантичного договору (НАТО; англ. North Atlantic Treaty Organization — NA TO) — військово-політичний союз, створений на основі Північноатлантичного договору, підписаного 4 квітня 1949 р. у Вашингтоні США, Великобританією, Францією, Бельгією, Нідерланда­ми, Люксембургом, Канадою, Італією, Португалією, Норвегією, Дані­єю, Ісландією. У 1952 р. до НАТО приєдналися Греція і Туреччина, у 1955 р. — ФРН, у 1982 р. — Іспанія.

У рамках НАТО створено об'єднане військове командування. У1966 р. з військової організації НАТО вийшла Франція, у 1974 р. — Греція (у 1980 р. повернулася в організацію); у вій­ськову організацію не входить Іспанія. На липневій сесії 1997 р. Ради НАТО в Мадриді було ухвалено рішення про розширення блоку за раху­нок країн Східної Європи і республік колишнього СРСР.

Першими були прийняті Польща, Чехія та Угорщина.

Вищий орган—сесія Ради НАТО. Штаб-квартира знаходиться в Брюсселі.

===========

Интерьерная печать — это струйная печать, которой характерно наивысшее фотографическое качество. Она отлично подходит для печати принтов, постеров, коллажей, репродукций, фотообоев, шаржей и другого. Большое значение в интерьерной печати имеет идеальное качество, поскольку готовое изображение будет рассматриваться людьми вблизи. Если на нем присутствуют хоть какие-то дефекты, их заметит каждый невооруженным глазом, печать интерьерная выполняется на шестицветных струйных принтерах (плоттерах).

 

Ключові слова: 
Розділ сайту: