Погодні умови в Україні суттєво поліпшилися

Микола КульбідаПогодні умови в Україні суттєво поліпшилися, і до кінця тижня температура повітря поступово підвищуватиметься.

«Уже вчора на території України значно потеплішало. 7 жовтня максимальна температура по всій країні ставитиме +12…+17 °С, на Закарпатті – +18…+20 °С, лише у східних та південних областях ще затримається холодне повітря, і температура становитиме +5…+10 °С», – повідомив під час брифінгу директор Українського Гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

За його словами, протягом найближчих днів тепле повітря пошириться на всю територію України. Температурний режим вирівняється, показники термометрів підвищаться і становитимуть +12…+18 °С, на території західних та південних областей – +18…+20 °С. Нічна температура на початку тижня сягатиме +1…+6 °С, потім підвищиться до +4…+10 °С.

Як відзначив Микола Кульбіда, протягом 7-13 жовтня в Україні не очікується суттєвих опадів та небезпечних природних явищ.

«Упродовж поточного та на початку наступного тижнів на території України триватиме «бабине літо». Потім очікується надходження атмосферного фронту, який зумовить невеликі дощі, сприятиме підвищенню хмарності, але на температурний режим це значно не вплине», – підкреслив директор Укргідрометценту.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Розділ сайту: