Повне відновлення організму за рахунок сну на вуликах (аромотерапія)

Деякі бджолярі випадково виявляли, що при болях у спині, серці й інших органах, притулившись до вулика, вони швидко проходили. Надалі було виявлено, що після сеансів сну на вуликах у багатьох людей проходять хронічні хвороби, підвищується працездатність. Бджолина сім’я, що складається з 10 тисяч бджіл, впливає на людину своїм біополем. Перевірка біополя людини (за допомогою спеціальних приладів) до сну на вуликах і після нього показала, що енергетика біополя підвищується у 5 разів.

Якщо торкнутися вулика, можна відчути, як по руках немов пробігає легкий електричний струм - це мікровібрації, які своїм тільцем і крильцями створюють бджоли, своєрідний лікувальний вібромасаж. Саме його вплив відчуває людина, яка лежить на вулику. Відзначено, що біологічна мікровібрація є ресурсом активного довголіття, тому її потрібно всіляко використовувати. Учені стверджують, що підвищення температури тканин на один градус підсилює інтенсивність обмінних процесів на 10 відсотків. Тепло, що йде від бджолосім’ї, дозволяє людині протягом певного часу перебувати в теплофітонцидному, біологічному мікровібраційному біополі.

Особливо відчутний вплив лікування вночі, коли під дахом-ліжком у вулику збирається вся бджолина сім’я. Дуже багато хвороб можна вилікувати у вуликах-лежанках: вегето-судинна дистонія, ревматичні, дерматологічні, урологічні, гінекологічні, ендокринологічні, великий ефект у лікуванні нервової й дихальної систем, у випадку порушень опорно-рухового апарату. Лікує вулик-лежанка й хронічні захворювання, нормалізує потенцію у чоловіків, усуває безсоння. У 1990 році апітерапевт Б. О. Охотський опублікував свої багаторічні спостереження за повітрям у вуликах і зробив висновок, що в ньому є ефірні фракції нектару, аромату квітів, меду, прополісу, перги, воску, які благотворно впливають на травний тракт, серцево-судинну й дихальну системи, усувають астматичні депресії. Дуже позитивно діють фітонциди при лікуванні алергійних захворювань, хвороб, що виникли внаслідок опромінення, захворювань опорно-рухового апарату. Вібрації у вулику сприяють також виведенню піску із нирок. Відчуття від сну на вулику важко передати словами: мікровібрація, монотонний гул бджіл, запах меду, нектару, прополісу, перги. Все це заспокоює й присипляє людину. Після нетривалого сну до людини приходить така бадьорість, настільки підвищується працездатність, що людина здатна працювати весь день без утоми. Поліпшується кровообіг, чоловіча потенція; людина відчуває неймовірну життєрадісність. Рекомендується 5-10 сеансів. Лікування біополем бджіл варто застосовувати після 30 років, оскільки клітини організму недоодержують необхідні речовини (відбувається їхнє старіння); крім того, його можна рекомендувати як омолоджувальний, загальнозміцнювальний, оздоровлюючий засіб.

БДЖОЛА ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА ЛЮДИНУ. Створена на пасіці атмосфера, це є природний оазис з позитивною енергетикою, для відпочинку та оздоровлення. Але набагато більший ефект отримує людина при використанні вулика у вигляді ліжка. Лежачи весною на потолочинах вулика-ліжка над бджолами, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву своєї гнізда (35° С). Людина не мерзне і добре вигрівається. Тепло біологічно живе, та екологічно чисте. Розплід, який обігрівають бджоли, біоенергетично активний. Він допомагає збалансувати і самовідновити роботу всіх людських органів, за рахунок біофізичного зв'язку з природою, що викликає збільшення працездатності людини, відчуття легкості та свіжості. Запахи пилку, бджолиної отрути, прополісу, рівномірне гудіння заспокоюють нервову систему, нормалізують кров'яний тиск, стабілізують психоемоційний стан, викликають здоровий сон.

Під час сильного взятку нектару бджоли випарюють у повітря велику кількість фітонцидів, як моно запахів так складних квіткових сполук, які насичують кров фітовітамінами і стимулюють роботу серця людини. Сильне гудіння під час випаровування вологи із стільників, супроводжується мікровібраціями, які поновлюють тіло людини, роблячи судини гнучкими, стимулюють роботу нирок, очищують сечо-статеві шляхи, знімають болі в спині, м'язах і суглобах. Прополіс -бальзам з різних дерев і трав. Працює, як антисептик з високою антимікробною дією, лікує дихальні шляхи, оздоровлює легені. Комплексна, цілюща дія бджіл направлена на самовідбудову, саморегуляцію організму, укріплення імунітету, і біофізичних зв'язків, а психоемоційна рівновага дає людині легкість, бадьорість, свіжість і молодість. Можливість з другої половини весни і до кінця літа проводити відпочинок та оздоровлення на вуликах з бджолами, має великі перспективи для здоров'я людини.

Вживання пилку, маточного молочка, меду та продуктів на їх основі, поєднуючи екологію і естетичне спілкування з природою, робить відпочинок на пасіці найбільш корисним і приємним для людини.

Джерело: http://www.odnoklassniki.ru/appaskasta

***** У нас Вы можете найти лучшие модели женской одежды от Белорусских производителей, женские костюмы широчайшего разнообразия, от строгих до нарядных.

Розділ сайту: