Прага – столиця Чехії

Прага
Прага – столиця Чехії, є одним з найпрекрасніших міст світу. У її історичному центрі, що унікально зберігся та який в 1992 р. внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО, відображаються одинадцять століть історії. Це культурно багате місто, повне прекрасних пам'ятників, чарує не лише своєю вражаючою і різноманітною архітектурою, а також захоплюючими панорамними виглядами, але і інтимною, романтичною атмосферою, яка створює настрій для довгих прогулянок.
Прага – шосте за відвідуваністю місто в Європі після Лондона, Парижа, Риму, Мадрида й Берліна. Навіть не в сезон багато туристів. Фраза «Прага – серце Європи» вказує на розташування мегаполісу в центрі Чехії і, разом з тим, Європи. На даний час Прага займає площу 496 квадратних кілометрів і має приблизно 1 240 000 мешканців.
Центр Старого Міста – Староміська площа. На Ратуші – астрономічний годинник. Окрім часу, показує рік, місяць, день, положення Сонця, Місяця, сузір’їв, великих планет. Встановлений ще 1410 року, пізніше доповнили циферблатом й оздобили готичними скульптурами.
Джерело: Roman Zachary

 

Ключові слова: