Прогноз погоди на 8-12 січня 2019 року по місту Рівне та області

З Різдвом Христовим

Прогноз погоди на 8-12 січня

Найближчими днями збережеться сніжна та морозна погода

8 січня: Мінлива хмарність. Без істотних опадів, лише ввечері сипатиме невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі  10-15º морозу, вдень 6-8°морозу.
 Атмосферний тиск  буде  падати

9 січня: Хмарно з проясненнями. Невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі  8-13º морозу, вдень 3-8° морозу.
Атмосферний тиск  буде слабо рости

10 січня: Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер вночі  південно-східний, вдень північно-східний 5-10 м/с. Температура повітря  вночі 8-13º морозу, вдень 1-6º морозу.
Атмосферний тиск  буде слабо рости

11 січня: Хмарно з проясненнями, часом невеликий сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця. Вітер північний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря протягом доби 5-10° морозу.
Атмосферний тиск  буде  падати

12 січня: Хмарно з проясненнями, вночі сніг, хуртовина, вдень опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Вдень слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 3-8 ° морозу, вдень -4,+1.
Атмосферний тиск  буде  падати

Сайты Полтавы Вам стануть у пригоді, якщо Ви надумаєте зустрічати Різдво на хуторі близ Диканьки. Багато місць на Диканщині пов’язують з різноманітними епізодами і героями творів Гоголя, а тому радять відвідати хутір поблизу Диканьки. Даний історико-культурний комплекс розташувався в затишному хуторі Проні і з 2003 року відкритий для гостей. Саме це місце стало прототипом села у відомому творі М. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».