Прогноз погоди на 9-12 грудня 2022 по Рівненській області та м.Рівне

Зима у РівномуПрогноз погоди на 9-12 грудня:

 

Найближчими днями очікуються опади  у вигляді мокрого снігу та дощу від помірних до значних. Температура повітря поступово підвищиться.

 

09 грудня: Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень мокрий сніг з дощем. Вночі та вранці туман, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с.  Температура вночі 3-8º морозу, вдень -2,+3º.  Атмосферний тиск суттєво не зміниться.

10 грудня: Хмарно. Опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вночі місцями значні опади. Слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.  Температура вночі -4,+1º, вдень -2,+3º.  Атмосферний тиск суттєво не зміниться.

11 грудня:  Хмарно з проясненнями. Часом мокрий сніг та дощ. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.  Температура вночі   -4,+1º морозу, вдень -2,+3º Атмосферний тиск суттєво не зміниться.

12 грудня:  Хмарно з проясненнями. Часом мокрий сніг та дощ. Вітер південний, 7-12 м/с.  Температура вночі   -2,+3º , вдень 2-7º тепла. Атмосферний тиск суттєво не зміниться.