Проведено навчання на ОКП „ Міжнародний аеропорт Рівне”

7 липня 2014 року відбулось спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на обласному комунальному підприємстві „МА-Рівне”. До його підготовки та проведення залучались педагогічні працівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Ігор Кільченко та Віталій Сас.

Темою навчання було обране приведення органів управління ЦЗ підприємства ОКП „МА Рівне” та об’єктових формувань ЦЗ у стан підвищеної готовності, ліквідація умовної пожежі та наслідків НС техногенного характеру. До мети тренування включено перевірку схеми оповіщення керівного складу ЦЗ підприємства у НС, відпрацювання порядку дій керівництва та керівників об’єктових формувань ЦЗ, створених на базі аварійно-рятувальної служби, підрозділу пожежної безпеки, санітарної служби та приведення їх до готовності, визначення необхідних заходів щодо вдосконалення системи ЦЗ підприємства. У працівників, які не входять до складу формувань цивільного захисту, перевірялось вміння виконувати роботу з метою підтримання сталої роботи підприємства за умов ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

До складу учасників тренування входили члени комісії з питань надзвичайних ситуацій підприємства, його керівний склад і фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, до третини об’єктових формувань цивільного захисту підприємства, зокрема створених на базі аварійно-рятувальної служби, підрозділу пожежної безпеки, санітарної служби ОКП „МА Рівне”.

Керівник тренування директор аеропорту Сергій Піндюрін та керівник штабу управління тренуванням начальник аварійно-рятувальної служби Олександр Шапкін, згідно плану проведення заходу, працювали з керівним складом ЦЗ підприємства, а командири формувань проводили спеціальні тренування зі своїми підлеглими. Зокрема, начальник підрозділу пожежної безпеки Віталій Тимощук та його формування показали впевнені дії з ліквідації умовної пожежі.

Загалом, рівень навчання у підсумках визначений з оцінкою „добре”, а виявлені незначні недоліки будуть усунені у подальшій роботі.

Ігор Кільченко,
старший майстер виробничого навчання
НМЦ ЦЗ та БЖД
Рівненської області

Розділ сайту: