Реюньйон

Реюньйон — вулканічний острів в Індійському океані, в групі Маскаренських о-вів. Заморський департамент Франції (з 1946). Площа остро­ва становить 2,5 тис. км2. Населення — 631 тис. людей (1993), головним чином креоли. Висота до 3069 м (згаслий вулкан Пітон-де-Неж).

На пів­денному сході знаходиться головна природна пам'ятка — діючий вулкан Фурнез (2631 м). Клімат тропічний, пасатний. Савани і тропічні ліси. Відкритий португальцями у XVI ст. У XVII ст. став французьким воло­дінням. До 1793 р. (фактично до 1848 р.) називався о. Бурбон. З XVIII ст. на Реюньйоні розвивалося плантаційне господарство (цукрова тростина, кава, ваніль) з використанням до середини XIX ст. праці рабів.

Адмініс­тративний центр — Сен-Дені. Головний морський порт — Ле-Пор. Температура повітря залежить не тільки від сезону, але і від висоти місцево­сті: на узбережжі 21—31 °С, а вище — від 12 до 25 °С. Значних збитків острову завдають ураганні вітри і зливи. Тут немає великих лісових ма­сивів, але острів потопає в зелені. Особливо живописним є східне узбе­режжя: кокосова та інші види пальм, евкаліпти, а також дерева екзоти­чних порід (хлібне, тамаринд, індійський фінік), квітучі чагарники. Ве­ликих тварин, утому числі хижаків, на острові немає. Винищені величе­зні черепахи і рідкісний птах додо. Збереглися оригінальні птах фаетон і птах кардинал.

Предоставляем уникальную услугу: дизайн памятников и надгробий. Увидев трехмерную модель того, что вы хотите, залог успешно выполненного заказа.

У прибережних водах багато риби. Є і незвичайні пікорогова, риба-папуга та інші.

Розділ сайту: