Саргасове море

Саргасове море отримало свою назву по величезних скупченнях плаваючих на його поверхні або близько до неї саргасових водоростей, велика кількість яких пов’язана з наявністю в цьому морі зони сходження поверхневих течій. Вітрів там майже немає, сонце палить невпинно, температура води взимку 18—23 градуси, а влітку 26—28 градусів. Водорості в цьому живильному середовищі шалено розмножуються, стаючи величезними і майже безсмертними.

Фахівці вважають, що деякі з нинішніх водоростей Саргасового моря могли бачити ще Христофор Колумб і його супутники. У пригодницькій літературі зустрічаються описи трагічного кінця кораблів, що ризикнули увійти до Саргасового моря і що не зуміли вибратися з нього. Хоча загальну вагу водоростей Саргасового моря оцінюють в 10 мільйонів тонн, вся ця маса розподілена на просторі в 6—7 мільйонів квадратних кілометрів. Отже насправді ризик безнадійно застрягти у водоростях Саргасового моря нікчемно малий. ( за матерівлвми сайту - cikave.org.ua )

***** Интернет-магазин (англ. online shop или e-shop) — сайт, торгующий товарами посредством сети Интернет. Позволяет пользователям онлайн, в своём браузере, сформировать заказ на покупку, выбрать способ оплаты и доставки заказа, оплатить заказ, например, электронными деньгами. Наш интернет магазин мужской одежды - это магазин мимо которого пройти просто невозможно.

Ключові слова: 
Розділ сайту: