Ще декілька цікавих фактів про погоду

градЯк не дивно, але самим сухим місцем на Землі є антарктична область, звана Сухими долинами. Тут майже немає льоду і снігу, через те, що волога випаровується під дією дуже інтенсивних вітрів, швидкість яких досягає 320 км / ч. Вважається, що там в деяких областях дощів не було 2 млн. років.

Метеодані, що стосуються моніторингу опадів у Лондоні, підтверджують, що по четвергах там чомусь випадає більше рідини.

Найменше сонячних днів спостерігається на російському архіпелазі Північна Земля, де Сонце світить 12 днів у році.

У північно-східній частині США в 1816 р. сніг і морози тривали протягом усіх 12 місяців. Такі ж погодні умови спостерігалися в Італії, Іспанії та Франції. 1816 був названий в Європі та США «роком - позбавленим літа» .

При звичайній погоді римляни надягали туніки, а в холод - кілька тунік одночасно.

Перед дощем квіти акації і жимолості виділяють більше нектару, тому навколо них крутиться більше бджіл. За цим посиленому дзижчання комах можна передбачити наближення дощу. У погожі деньки квітки виділяють мало нектару.

Хмари вдень розташовуються вище, ніж вночі .

Поважною причиною для неявки на роботу в Португалії вважається погана погода.

У пустелі Сахара 18 лютого 1979 випав сніг.

Спочатку за допомогою парасольки захищалися від сонця. В якості захисту від дощу парасольку вперше використав англієць Джонас Хенвей ще в 1750 році.

В атмосфері Землі в будь-який сезон відбувається більше 1800 гроз . Щомиті в землю потрапляє близько 100 блискавок.

Перший телевізійний прогноз погоди був показаний 11 листопада 1936 в Англії.

Фраза « після дощику в четвер » пішла через недовіру до слов'янського богу грому і блискавок - Перуну, вшановувати якого потрібно було в четвер. Благання про дощ часто не давали результату, тому цей вираз став тотожним нездійсненним очікуванням.

Найбільша Градина з числа офіційно зафіксованих, була знайдена в місті Коффейвілль в американському штаті Канзас. Вона важила близько 700 грам.

Найсильніший снігопад стався в Каліфорнії приблизно 50 років тому. На 6 днів на гірськолижному курорті випало 5 м снігу.

 А вот цена фронтальный погрузчик никаким
образом к рекордам погоды не относится

Ключові слова: 
Розділ сайту: