У місцях масового відпочинку громадян біля водойм рятувальники проводять роз’яснювальну роботу

Щоб запобігти трагедіям на водоймах, навчити громадян правильно та швидко діяти у екстремальних умовах, нагадати їм правила безпеки життєдіяльності, співробітники підрозділів ГУ ДСНС України у Рівненській області проводять масово-роз’яснювальну роботу щодо безпечного поводження людей на водних об’єктах.

Так, 4 червня на території Млинівського пляжу на березі річки Ікви рятувальники районного сектору ГУ ДСНС розповіли відпочиваючим правила безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах. Зокрема, дітям нагадали про заборону ходити на річку без батьків та пустувати у воді, а дорослим - не купатися і не стрибати у незнайомих місцях, не заходити у воду після вживання спиртних напоїв, не купатися наодинці, адже у випадку непередбачуваної ситуації може знадобитися допомога сторонньої людини. Хто ще невпевнено тримається на воді, застерегли працівники ДСНС,  нехай одягають рятувальні жилети. Після цього рятувальники нагадали громадянам правила порятунку потопаючого та порядок застосування реанімаційних долікарських заходів. В кінці бесіди відпочиваючим було роздано застережливі листівки.

Працівники Служби порятунку Рівненщини закликають відпочивальників дотримуватись порад та не нехтувати правилами безпеки на водоймах, тоді відпочинок на воді принесе лише задоволення та позитивні емоції.

 

ГУ ДСНС України
у Рівненській області

Розділ сайту: