Ураган

Ураган - це вітер, який дме зі швидкістю понад 32 метрів на секунду тривалий час. Його ще називають тайфуном - вихор із зниженим атмосферним тиском всередині. Дуже часто ураганами називають і тропічні циклони, особливо в Північній і Південній Америці. Вважають, що шторм переходить в ураган при швидкості вітру більше 120 кілометрів на годину, а при швидкості 180 кілометрів на годину ураган називають сильним ураганом. Найнебезпечніші з ураганів ті, які утворюються неподалік від узбережжя. Вони не тільки змітають на своєму шляху все, але і обрушують на берег величезні хвилі.

Цікаво, що в Америці тайфунам прийнято давати жіночі імена, причому в алфавітному порядку, починаючи з літери «А». Але кожен рік імена починають давати заново.
Як утворюються урагани?

Урагани завжди утворюються в тропічних широтах, над океаном. Чим далі від екватора пабы санкт-петербурга, тим менше шансів зустрітися з ураганом. Виникнення урагану пояснюється багатьма причинами. Різниця в величині атмосферного тиску, сила обертання Землі, різниця в температурах верхніх і нижніх шарів атмосфери - це ті причини, по яких може з'явитися або не з'явитися ураган. Для того, щоб міг виникнути тайфун (морської ураган), температура води повинна піднятися мінімум до 27 ° С. Цікаво, що шторм переходить в ураган при швидкості вітру більше 120 кілометрів на годину, а при швидкості 180 кілометрів на годину ураган називають сильним ураганом.

Ключові слова: 
Розділ сайту: