Усі види обігрівачів для вашого дому від магазину Dolar.if.ua

Часто у будинках, незважаючи на всі зусилля господарів, не вистачає тепла. Особливо ця проблема загострюється в холодну пору року та тоді, коли з’являються маленькі діти. Створити у домі затишок і тепло допоможуть обігрівачі. Сьогодні є багато видів обігрівачів, яку відрізняються між собою способом обігріву та електроспоживанням. На сайті http://www.dolar.if.ua/opalenya/Heaters/ є широкий перелік обігрівачів. Пропонуємо ознайомитися із основними їх видами та функціями.

Масляний обігрівач працює завдяки нагріванню масла, яке надходить по верхній трубі, стікає вниз і повертається назад. Оскільки його поверхня дуже нагрівається, то у будинках із малими дітьми використовувати не рекомендується. Конвектори більш компактні, працюють абсолютно безшумно на основі природного і вимушеного руху повітряних мас. Здебільшого конвектори підвішують на стіну. Є і підлогові варіанти. Особливість роботи полягає у тому, то в них використовується керамічний нагрівач, який не спалює кисень, а значить не висушує повітря у кімнаті і не порушує мікроклімат.

Популярними стали інфрачервоні обігрівачі через те, що вони мобільні і легко переносяться з одного місця на інше. Використовуються не тільки для обігрівання приміщення, а й можна виносити на вулицю. Тому більшість клієнтів купують їх на дачу і в заміські будинки. Представлені на ринку різними видами – кварцові, газові, карбонові, галогенні, мікатермічні. Правда, окремі із них вже не піддаються переношуванню, але працюють відмінно. Умовно до цього класу належать і електрокаміни. Вони можуть працювати як від світла, так і завдяки газу. А зовнішнім виглядом дуже схожі на каміни. Навіть випускаються так звані помилкові каміни, які не гріють, але імітують горіння полум’я.

Автор: www.dolar.if.ua

Ключові слова: 
Розділ сайту: