В Японії рекордні за останні 45 років снігопади

Фото: Toru Hanai Reuters.Сильний снігопад в Токіо і прилеглих до нього районах триває з раннього ранку суботи. Напередодні національне Метеорологічне агентство Японії оприлюднило перше за останні 13 років попередження для всіх 23 районів Токіо. До теперішнього часу в деяких районах висота сніжного покриву досягає 27 сантиметрів, що є рекордом за останні 45 років. У місті Сендай висота сніжного покриву досягла 35 сантиметрів, що впритул наблизилося до рекорду 78-річної давності.

Провідні авіакомпанії країни оголосили про скасування понад 400 внутрішніх рейсів. За даними телеканалу NHK, негода призвела до знеструмлення майже 61 тисячі житлових будинків в префектурах Тіба, Ібаракі і Токійському окрузі. У префектурі Фукусіма знеструмлено понад 3,5 тисячі житлових будинків. Даних про збої в роботі аварійної АЕС "Фукусіма-1" поки що не надходило.

Згідно з прогнозом метеорологів ,не виключається, що висота снігового покриву може досягти 50 сантиметрів. У минулу п'ятницю рясний снігопад пройшов також в іншому великому мегаполісі Японії - місті Осака.

Першодрук: espreso.tv
Фото: Toru Hanai Reuters.

Ключові слова: 
Розділ сайту: