Великий Басейн

Великий Басейн — нагір'я в Кордильєрах Північної Америки, на заході США. Обмежено Скелястими горами на сході, Каскадними горами і хребтом Сьєрра-Невада на заході. Великий Басейн включає майже всю тери­торію шт. Невада з частинами суміжних штатів.

Переважають зарослі по­лином великі улоговини, які розділені сильно розчленованими гірськими хребтами переважно меридіонального простягання. Довжина хребтів за­звичай коливається від 80 до 120 км, ширина — від 10 до 25 км, висота — від 2150 до 3000 м. Днища улоговин, як правило, розташовуються нижче, ніж пасма суміжних хребтів. Дно западини Долина Смерті знаходиться на 86 м нижче від рівня моря, а хребти, що оточують їїз обох боків, підняті на 2700 м.

Великий Басейн — це велика западина, що не має стоку в океан. Озера в суху пору року надовго пересихають. Біля підніжжя навколишніх гір розвинені великі галечникові шлейфи, складені могутніми товщами пролювію. Серед небагатьох озер, які не пересихають, найбільші розміри має Велике Солоне озеро — мілководна акваторія з високомінералізованою водою. Безпосередньо на заході від нього тягнеться пустеля Великого Солоного озера — плоска територія, складена соленосними відкладен­ням. У цих місцях майже немає рослин і тварин.

===========
Дверь PANDOOR Concept создана для тех, кто не хочет привлекать к себе слишком много внимания. Строгая классическая отделка под темное дерево с легким лаконичным рисунком на внешней стороне полотна придают этой модели скромность, которая лишь подчеркивает ее достоинства, а дизайн внутренней стороны добавляет в интерьер вашего дома некую изюминку. Купить дверь Pandoor Concept вы всегда можете у нас.

Розділ сайту: