Вінничина сучасна та історична

фонтан РошенСьогодні у нас мова піде про Вінничину.

Отже, місто Вінниця  розташоване на березі Південного Бугу, адміністративний центр Вінницької області, Вінницького району, значний історичний осередок східного Поділля, сучасний економічний і культурний центр держави.

Населення у Вінниці становить приблизно 350 тисяч чоловік. Отже це середнє за розмірами місто України.

Це затишне і зелене місто. І якщо Вам доведеться потрапити у Вінницю- Ви завжди знайдете затишне місце під кронами дерев центрального міського парку. Доречі- це пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення На території парку розташовано безліч пам’ятників: воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків» та інші.

Парк Вінницького медичного університету ім. М. І. Пирогова як і самі будівлі університету заслуговують також на особливу увагу.

Звісно що напевне кожет вже чув про фонтани Вінниці. Плавучий фонтан Roshen, що збудований в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа став одним з символів міста Вінниця та вже занесений до туристичних путівників по Україні. І якщо ви вже потрапили до Вінниці і має змогу залишитись на вечір, то звісно не втратьте нагоду побачити це феєричне шоу.

Вінничина граничить з Молдовою. Могилів-Подільський — пункт контролю через державний кордон України на кордоні з Молдовою. Окрім радіологічного, митного та прикордонного контролю, пункт контролю «Могилів-Подільський» може здійснювати санітарний, фітосанітарний, ветеринарний та екологічний контроль. Не так давно під час проведення митного контролю транспортного засобу польської реєстрації, після спрацювання службового собаки ДПСУ, у водія вказаного транспортного засобу гр. України Д. працівниками Вінницької митниці ДФС виявлено паперовий згорток з вмістом подрібненої речовини рослинного походження зеленого кольору, схожою на наркотичний засіб марихуану. Границя на надійному замку.

Тож короткий екскурс на Вінничину я вам провів. А щоб оглянути, взнати на багато більше чим описано і поділитися враженнями з читачами, вам потрібно особисто обов’язково відвідати вінничину.

Гору вражень - гарантую.

 

Ключові слова: 
Розділ сайту: