Як зустріти 2014 рік так, щоб він приніс удачу та щастя?

Талісманом 2014 року є синій дерев'яний Кінь. А кінь, як відомо, хоч і є помічником людини, але все ж норовлива і часом навіть норовиста тварина. Тому варто врахувати всі нюанси і тонкощі святкування Нового року, щоб Конячка була вдячна і подбала про вас.

Де зустрічати рік коня?

Кінь - одна з найбільш відданих тварин, тому Новий рік варто зустрічати в колі сім'ї. Якщо ж ви планували провести свято з друзями, то згадайте ще й той факт, що Кінь грайливий, тому він тільки "за", якщо після 00.00 ви приєднаєтеся до веселої компанії.

Хороша новина для любителів помандрувати: Новий рік можна зустрічати в будь-якій точці планети. Проте варто пам'ятати, що Кінь має твердо стояти на ногах. Тому відкладіть ідеї святкування в літаку, на теплоході або круїзному лайнері.

ЯК прикрасити будинок ?

Пам'ятаємо, що основними кольорами року є синій і зелений. Відповідно, вибираємо прикраси синіх, блакитних та зелених тонів. Ще можна вибрати будь-які природні кольори - пісочний, трав'яний, сірий, червоний. Варто приділити прикрасі будинку особливу увагу і не скупитися на красиві деталі. Кінь цінує благородство і простоту, але при цьому не терпить надмірностей. Обов'язково в якості прикрас повинні бути присутніми вироби з дерева, наприклад, дерев'яна статуетка коня або звичайні предмети побуту.

Головними талісманами року є підкова, бубонці і всілякі коники. Щоб заслужити розташування господині року, обов'язково додайте зазначені талісмани в своєму будинку.

У чому зустрічати рік коня?

Віддайте перевагу натуральним матеріалам і нейтральним, спокійним тонам. Однак Новий рік - свято, і яскраві вставки і переливи будуть вітатися. Тони - від блакитного до зеленого і темно-синього.

Коротким чи довгим буде ваш наряд - неважливо, головне, щоб ви в ньому виглядали ставно, граціозно і "породисто".

Що подарувати в рік коня?

Кінь - тварина розумна, тому порадуйте своїх близьких інтелектуальними подарунками. Книги, квитки в театр, для дітей - розвиваючі ігри і т.д. Плюс до цього не варто забувати і про талісмани року - сувеніри у вигляді підкови, статуетки конячок, бубонці.

Сюди ж можна віднести і біжутерію. І не забуваємо про те, що Конячка-дерев'яна. Тому сміливо даруємо дерев'яні шкатулки, статуетки, вази, вироби ручної роботи. Іншими словами, все натуральне, яке поєднує в собі користь і красу рідної природи і тепло людських рук.

Що подати на стіл?

Забуваємо про заморські й екзотичні страви. Конячку приваблює домашній затишок, проста, але при цьому здорова їжа. Скатертина, серветки повинні бути з натуральних матеріалів - бавовни, паперу або льону. Обов'язкова наявність на столі хоча б одного елемента дерев'яного посуду. Щоб догодити господині року, як символічний елемент на стіл потрібно поставити чашку з чистою водою, насипати трохи вівса, покласти окраєць хліба.

Також не варто забувати, що Кінь - тварина травоїдна, тому на столі має бути багато фруктів, овочевих страв, зелені. М'ясні страви бажано звести до мінімуму. Замініть їх птахом: куркою, індичкою, гусаком.

До кого постукає вдача?

Рік Коня принесе удачу тим, хто народився під його егідою кілька циклів тому, а саме в 1942, 1954, 1978, 1966, 1990, 2002 роках. Такі люди, як правило, мають сталевий стрижень у своєму характері, вони напористі, жорсткі, свавільні. Однак не варто сподіватися тільки на рік вашого народження, удача приходить до сміливих! Ризикуйте, пробуйте, прагніть - і у вас обов'язково все вийде на рік Синього Дерев'яного Коня!

А если Вы затеяли строительство собственного дома в год лошади, Вам обязательно понадобится кровля. Конечно, возводить дом начинают с закладки и выведения фундамента, но без кровли, ни один фундамент долго не простоит. Верхний водонепроницаемый слой крыши здания и есть кровля.

За матеріалами сайту TUT.BY

Розділ сайту: