З святом 1 вересня.

1 вересняСвято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Отже з нагоди дня знань наш сайт вітає усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

Також хочу нагадати школярам та їх батькам, що на нашому сайті кожен день формується щоденник погоди школяра по містах Рівне, Сарни та Дубно (дані буруться безпосередньо з метеостанцій області). Всі дані розташовані і вказані у форматі згідно шкільної програми. Отже Ви завжди зможете звірити свої спостереження за погодою з спостереженнями наших метеостанцій.

Тако ж у нас ви завжди зможете знайти цікаві народні прикмети про погоду, прислів'я та приказки, розповіді про пори року та багато іншої цікавої інформації.