За 4 роки Apple має намір створити власний електромобіль

Американська корпорація Apple вирішила прискорити роботу над сворення власного електромобіля і має намір запустити машину у виробництво до 2019 року.
Про це повідомляє Wall Street Journal з посиланням на джерела в компанії.

Заради прискорення робіти над автомобілем Apple збільшить до 1800 осіб команду з розробки машини. Зазначається, що в наразі в цьому проекті задіяні близько 600 чоловік.

Також в корпорацію почали наймати експертів з проектування безпілотних транспортних засобів, проте, як пояснили джерела видання, автомобіль Apple не буде повністю самокерованим. Інформації про технічні характеристики автомобіля немає.

Очікується, що при розробці електромобіля Apple використає свої можливості, які використовуються при створенні смартфонів і гаджетів, в тому числі досвід у створенні батарей, сенсорів, а також програмного забезпечення.

Видання також зазначає, що Apple, ймовірно, спробує об'єднати зусилля з якоюсь автомобільною компанією, але якою саме наразі не відомо.

За оцінками видання, до 2019 року Apple, швидше за все, створить прототип свого електромобіля, однак ще не буде готова представити споживачам кінцевий продукт, який пройшов усі стадії випробувань.

Компанія Apple офіційно не анонсувала планів на випуск електромобіля, проте чутки про подібний проект компанії з'являлися неодноразово. Керівник Apple Тім Кук підтверджував, що його компанії цікава ця сфера разом з багатьма іншими.

Джерело: hromadske.tv

 

Розділ сайту: