Зимові розваги для Вас та Ваших діток )

Зима – час активних і рухливих забав для дітей будь-якого віку. Звісно, найпростіше  залишитися вдома і не показувати носа на мороз, але, повірте, на засніженій вулиці можна влаштувати справжнє свято для ваших дітей. 

Теплий одяг і гарний настрій  – ось усі складові якісного зимового відпочинку з дітьми! А ми pedpresa.ua пропонуємо вам кілька цікавих забав.

Різнобарвний сніг

Перед виходом на вулицю візьміть дві пляшки з розбризкувачем і дві пляшки з дозатором. Наповніть їх водою чотирьох різних кольорів, використовуючи безпечні харчові барвники. Цією водою можна малювати різні форми, фігури, цифри тощо. А можна намалювати одне велике коло, відійти метра на півтора і постаратися поцілити в центр струменем кольорової води. Перемагає той, хто потрапить у центр кола першим.
Якщо вдома не знайшлося пляшок, можна відшукати серед літніх іграшок водяні пістолети. Наповнити їх кольоровою водою і малювати картини на снігу.

Імена на снігу

Якщо вийти рано-вранці на вулицю, то можна знайти місця з білосніжним чистим снігом і  потоптатися в ньому. Але не просто так, а з користю: витопчіть свої імена – і літери повторите, і всі сусіди зможуть дізнатися, хто ж автор цієї невимовної краси. Або пишіть імена прутиком чи кольоровою водою.

Рукавичний квест

Діти люблять квести, пригоди, загадки. А на вулиці тим паче, адже площа пошуків суттєво збільшується, порівняно з квартирою. Що знадобиться для рукавичного квесту? Кожному гравцю – по парі рукавичок. Одну рукавичку він одягає на руку, а другу – завзято шукає. Краще визначити час і місце для цієї забави. Якщо на вулиці лютий мороз, то можна залишити дітям рукавички, а квест влаштувати для пошуків “одягу” для завчасно зліпленого сніговика: шарфа, шапки і т.д.

Морозні мильні бульбашки

Ви, певно, й не думали, що мильні бульбашки знадобляться взимку!  А дарма! Ігри з мильними бульбашки в морозні дні набувають нового забарвлення, бо бульбашки замерзають у польоті і видовище це приголомшливе!

Літаючий капелюх для сніговика

Безумовно, всі люблять ліпити сніговика й прикрашати його. Коли ваш сніговик  уже стоятиме посеред двору, ви можете повправлятися у метанні капелюха. Для цього треба відійти на півтора-два метри від сніговика і спробувати накинути на його голову старого капелюха.

А ось Вам ще одна ссылка на цікавий ресурс, де Ви завжди знайдете безліч корисних речей для своїх діток.
Розділ сайту: