Літо 2016 - чого варто очікувати від погоди

погода ровно       На літній період більшість людей планують  відпустки, тому що саме в цей час можна і  купатися, і загоряти, звичайно в розумних межах і в правильний час дня, і активно відпочивати на  лоні природи, і просто насолоджуватися  безмежним різноманіттям  природних краєвидів. Влітку Україну чекає тепла, але нестійка погода  місцями з сильними опадами під час гроз, особливо на заході країни, що пов'язано з глобальним потеплінням, яке провокує нестійкість погодних явищ.
      Другий літній місяць стане чудовим у всіх відносинах. Важливо відзначити, що погода в цей час найбільш сприятлива для відпочинку біля водойм.

У липні стовпчик термометра продовжує залишатися на максимальних режимах, в деякі дні ймовірно похолодання до 20-ти градусів тепла, але решта часу в природі панує спека в 30-ть градусів. Опадів зазвичай випадає менше норми, звичайно, протягом усього цього місяця можна буде спостерігати і сильні зливи, і грозу,  але ці явища будуть нетривалими і рідкісними. За весь період спостережень максимальна температура повітря в Рівному становила +34.8 градуса минулого 2015 року. В червні ж  цього року максимальна температура відмічалася в Сарнах 17 червня  і становила + 34 градуси.

     А ось останній серпневий місяць плавно готує людей до настання осіннього періодуТемпература повітря в даний час буде спостерігатися в межах 20-25 градусів тепла а в окремі дні спекотні 30-34 градуси тепла.. У серпні більше буде дощів, при цьому вони будуть дещо тривалішими і вже прохолодними. Після 8-ого числа в природі починається зміна природних явищ, особливо це буде помітно вночі. Ночі стануть відчутно прохолоднішими, а вдень ще залишається магнетизм палючого літа.

     Яким буде літо 2016 року? Всі вище вказані прогнози складені за попередніми даними. Точні результати на настільки тривалий період часу дати не зможе жоден, навіть найбільш професійний синоптик як в Україні так і за її межами. Ось з цієї причини всі результати приблизні, але ймовірні. У недавні часи люди з великою увагою ставилися до народних прикмет, але в сьогоднішній сучасності сама матінка-природа вирішує, що краще буде для людей. Природа багата на інтригуючі сюрпризи, тому особливої віри народним прикметам про погоду в наш час немає. Так чи інакше, літо для будь-якої людини буде особливим, якщо вона сама буде перебувати у гарному настрої.

 

Синоптик 1 категорії
Сидоришина С.М.

Ключові слова: