Все про все ...

Цікаві факти про білі гриби

Білий гриб Цікаві факти про білі гриби про які ми не знали!!!

Науково доведено 6 основних напрямків медицини де показані білі гриби: лікування та профілактика раку товстої кишки (аденокарценоми), профілактика злоякісних пухлин (завдяки антиоксидантам), профілактика хвороб органів травлення, лікування запальних процесів (починаючи від астми і закінчуючи на ревматоїдний артрит), а також заповнення дефіциту білка і клітковини (що теж зменшує ризик захворіти на рак).

КОРИСТЬ БІЛИХ ГРИБІВ

Білі гриби відносять до I категорії не за м'ясисті плодовості тіла і не за красиві капелюшки, а за високу харчову цінність, чудовий смак і велика кількість вітамінів і мінералів.

Плюс білі гриби не втрачають цінності при сушінні, до того ж сушені гриби, краще засвоюються організмом після кулінарної обробки. Не дивлячись на високий вміст води в білих грибах (близько 90%) білий гриб містить достатньо вітамінів і мінеральних солей, для профілактики і лікування хвороб щитовидної залози, серцево-судинної і травної системи, а також для профілактики раку кишечника. Крім того, білі гриби . . . . .

 


Чорногірський хребет


Степи - найпотужніша екосистема, яка здатна запобігти змінам клімату.

Степи - найпотужніша екосистема, яка здатна запобігти змінам клімату.
 
Диких степ - це ліс навпаки, проте його залишилось зовсім мало, не більше 1-4% і експансія на його розорювання та засаджування деревами продовжується.
 
Степ критично важливий не тільки для унікального біорізноманіття, але й для впливу на клімат.
 
Здатність зберігати вуглець - це цінна екологічна функція в сучасних кліматичних умовах. Вуглець, який виділяється як природною, так і людською діяльністю, такою як спалювання вугілля для створення електроенергії, що на виході стає парниковим газом, який накопичується в атмосфері Землі.
 
У своїх доповідях Міжнародна група з більш ніж 2000 кліматичних дослідників з усього світу, підтверджує, що збільшення парникових газів викликає зміну клімату, що призводить до підвищення рівня моря, більш високих температур і зміни дощів.
 
У степах поглинання вуглецю відбувається під землею, де коріння може проникати в грунт до глибини 4 м і більше. Степи можуть зберігати . . . . .

 


Шари земної атмосфери

Шари атмосфериШАРИ ЗЕМНОЇ АТМОСФЕРИ

Коротко про головне
 
Екзосфера, або корона планети - це зовнішня частина атмосфери планети, у якій атоми і молекули рухаються за так званою "балістичною" траєкторією. Розпочинається вона на висоті від 690 км, і закінчується фактично на межі атмосфери та космічного простору. Складається здебільшого з водню та гелію.
 
Термосфера - шар атмосфери що залягає між мезосфеоою та екзосферою на висоті від 85 до 550, подекуди до 690 кілометрів над поверхнею Землі. У термосфері відбуваються основні процеси поглинання та перетворення короткохвильового сонячного випромінювання. Саме тому температура повітря в термосфері зростає з висотою, на відміну від нижчих шарів атмосфери. Також причиною зростання t° є поглинання ультрафіолетового та рентгенівського випромінювання Сонця на висотах 150—300 км, і обумовлене іонізацією атмосферного кисню.
 
Мезосфера - це шар атмосфери що залягає на висоті від 50 до 85 кілометрів, між термосферою та стратосферою. Має дуже низькі температури (іноді до -95° С). Головним енергетичним процесом у мезосфері є поглинання сонячного проміння озоном, вуглекислим газом, водяною парою та розсіювання ультрафіолетового променів молекулами кисню. Єдиний тип хмар . . . . .

 


Зі святами !!!


Що таке "термокарстові озера" ?

термокарстові озераЩо таке "термокарстові озера" ? 

Термокарстові озера утворюються при просідання грунту через танення багаторічної мерзлоти. Ландшафт що представлений на світлині NASA, досить типовий для тундрової зони як Євразії, так і Північної Америки. Серед гідрологів побутує думка, що в термокарстових озерах знаходиться більше прісної води, ніж в будь якому іншому типі озер. Все через те, що вони хоч і незначні за розмірами (в середньому до 1 км²), але їх дуже багато, особливо в північній тайзі та тундрі Сибіру (понад 80 тисяч). У зв'язку із глобальними змінами клімату кількість таких озер постійно збільшується.


.

Для чего необходимо продвижение в гугл?

В мире информационных технологий очевидно,  что нужно переводить бизнес в интернет. Пользователю даже не нужно идти в магазин, чтобы найти ваш товар! Вот только запустив свой сайт, я лично столкнулся с непреодолимой трудностью. Тот самый пользователь, которому не нужно идти в физический магазин, попросту не находит его. Редкий покупатель заходит дальше, чем первая страница гугл поиска. Если ваш сайт не попадает в десятку ссылок выдачи гугла, шансы на успех крайне малы. И ваши многочисленные усердия по созданию сайта идут коту под хвост. Значит, вам просто необходимо . . . . .


28 червня- День Конституції України


21 червня - день літнього сонцестояння у північній півкулі

Літнє сонцестояння – найдовший день у році, який припадає на 20 червня, але у високосний, тобто раз на чотири роки, – на 21 число. Він символізує початок астрономічного літа у Північній півкулі та зими – у Південній.
У 2020 році день літнього сонцестояння настане 21 червня о 13:07 за київським часом. Тривалість найдовшого дня року залежить від розташування вашого регіону: чим далі на північ, тим довше триватиме денне світло. У Києві, наприклад, день триватиме 17 год 33 хв. Водночас, ніч буде найкоротшою в році – на неї залишається менше 6,5 год. Кажуть, у день сонцевороту варто загадувати бажання і якщо правильно це зробити, то воно збудеться протягом року: потрібно вранці . . . . .

Смерч

СмерчСМЕРЧ

сильний атмосферний вихор, вертикальна вісь якого тягнеться до землі від основи грозової хмари. Колір його міняється від сірого до чорного.
Смерч зароджується на висотах до 1000 м над поверхнею. Деякі з них так і не досягають землі, інші можуть торкнутися її і знову піднятися. Смерчі переважно пов'язані з грозовими хмарами, з яких на землю випадає град, і можуть виникати групами по два і більше. У цьому випадку першим утворюється більш могутній смерч, а потім ще один або трохи більше слабких вихорів. Для формування смерчу в повітряній масі необхідний різкий контраст температури, вологості, густини і параметрів повітряних потоків.
У 70% випадків смерчі утворюються в секторі теплого циклона в 50-100 км попереду холодного фронту; в 20% випадків поблизу точки оклюзії; в 5% випадків попереду теплого фронту, але не більше 100 км; в 5% випадків - в загальній масі повітря.
Хоча багато якісних властивостей смерчів до дійсного часу зрозумілі, точна наукова теорія, що дозволяє шляхом математичних розрахунків прогнозувати їхні . . . . .

Сторінки