зимовий час

Увага! Переводимо стрілки годинника

Переведення стрілок годинникаНа українців чекає ще одне переведення годинників у жовтні 2021 року, оскільки нормативних документів про скасування цієї норми уряд не прийняв.

Зазвичай переведення стрілок годинника на годину назад відбувається в останню неділю жовтня. Цього року цей день припадає на 4:00 ранку 31 жовтня. Перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету міністрів України №509 від 1996 року «Про порядок обчислення часу на території України».

В Україні вже неодноразово намагалися скасувати переведення годинників на літній і зимовий час. Остання спроба була . . . . .

29 жовтня Україна перейде на зимовий час

Перехід на зимовий час29 жовтня переводимо стрілки годинників на зимовий час, тобто на 1 годину назад.

Кожного року ми переводимо годинники двічі на рік, згідно постанови Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996р. "Пpо порядок числення часу нa території України". 

Варто зазначити, що перехід на літній, а потім на зимовий час - серйозний стрес для організму. За свідченням медиків, в цей період різко зростає:

- На 75% смертність від інфарктів;

- На 66% кількість самогубств;

- На 20% число нещасних випадків;

- На 12% кількість викликів «швидкої допомоги».

Фахівці стверджують, що для організму це стрес. Особливо, від цього страждають діти, інваліди та люди похилого віку, а особливо ті, хто страждає від серцево-судинних захворювань. Також переклад на літній час, в першу чергу, викликає проблеми зі сном. Найнебезпечніше, стверджують медики, це те, що переведення стрілки годинника порушує добовий ритм всіх органів.

Перехід на літній та зимовий час вперше . . . . .

26 жовтня у день виборів Україна перейде на зимовий час

У день позачергових виборів до парламенту, які відбудуться у неділю, 26 жовтня, Україна о 4 ранку переходить на зимовий час.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 509 від 13 травня 1996 року "Пpо порядок числення часу нa території України" українці переведуть стрілки годинників на годину назад.

 

Час

Час — поняття, що дозволяє встановити, коли відбулася та або інша подія по відношенню до інших подій, тобто визначити, на скільки се кунд, хвилин, годин, днів, місяців, років або століть одна з них відбулася раніше або пізніше іншої. Вимірювання часу має на увазі введення часо вої шкали, користуючись якою можна було б співвідносити ці події. Точне визначення часу базується на дефініціях, що прийняті в астрономії й характеризуються високою точністю. Зараз використовуються три осно вні системи вимірювання часу. В основі кожної з них лежить конкрет ний періодичний процес: обертання Землі навколо своєї осі — всесвітній час UT; обертання Землі навколо Сонця — ефемеридний час ЕТ; і випро мінювання (або поглинання) електромагнітних хвиль атомами або моле кулами деяких речовин за певних умов — атомний час AT, що визнача ється за допомогою високоточних атомних годин. Всесвітній час, що зазвичай позначається як «гринвіцький середній час», являє собою се редній сонячний час на нульовому меридіані (з довготою 0°), який прохо дить через місто Гринвіч, що входить до агломерації Великого Лондона. На основі всесвітнього часу визначається поясний час, що використо вується для відліку цивільного часу.

Коли відбудеться переведення часу на зимовий 2013, та як легше це пережити.

перехід на зимовий час 2013Переведення часу на зимовий 2013 традиційно відбудеться в останню неділю жовтня. Цьогоріч ця подія відбудеться 27 жовтня о 4:00 ранку переведенням стрілок на 1 годину назад.

Таке переведення часу на зимовий 2013 пояснюється необхідністю економії енергетичних ресурсів і максимальним використанням світлого часу доби, якого, як ми розуміємо, взимку буває дуже небагато.

Переведення часу на зимовий 2013: як це пережити

Українцям не звикати пристосовуватися жити за новим режимом - переведення часу на зимовий 2013 додасть зайву годину, що дозволить вставати вранці пізніше. Увечері ж у звичний час ще не захочеться спати.

Тим не менш, за даними статистики, більшість людей важко переносить переведення часу як на зимовий, так і на літній. Нашому організму доводиться перебудовуватися на новий режим, що завжди є додатковим стресом і навантаженням.

У середньому адаптація організму . . . . .