29 жовтня Україна перейде на зимовий час

Перехід на зимовий час29 жовтня переводимо стрілки годинників на зимовий час, тобто на 1 годину назад.

Кожного року ми переводимо годинники двічі на рік, згідно постанови Кабінету міністрів України № 509 вiд 13 травня 1996р. "Пpо порядок числення часу нa території України". 

Варто зазначити, що перехід на літній, а потім на зимовий час - серйозний стрес для організму. За свідченням медиків, в цей період різко зростає:

- На 75% смертність від інфарктів;

- На 66% кількість самогубств;

- На 20% число нещасних випадків;

- На 12% кількість викликів «швидкої допомоги».

Фахівці стверджують, що для організму це стрес. Особливо, від цього страждають діти, інваліди та люди похилого віку, а особливо ті, хто страждає від серцево-судинних захворювань. Також переклад на літній час, в першу чергу, викликає проблеми зі сном. Найнебезпечніше, стверджують медики, це те, що переведення стрілки годинника порушує добовий ритм всіх органів.

Найкращий захист організму від негативних наслідків переведення стрілок годинника на зимовий час- це сон. Для того щоб легше пережити переведення годинника, рекомендують за кілька днів до цього лягати на 15-20 хвилин раніше звичного часу, уникнути денного сну, та бажано не пити каву в другій половині дня. Поживний сніданок та прогулянка після нього допоможуть ввімкнути організм та налаштувати на необхідний ритм. 

Перехід на літній та зимовий час вперше за данними ЗМІ ввели в Великобританії в 1908 році для раціонального розподілу та економії електроенергії протягом доби. В 1981 році стрілки годинників вперше було переведено в СРСР.

161 країна світу не переводить стрілки годинників. Була спроба у 2011 році відмінити перехід на літній та зимовий час і в Україні, проте під тиском громадскості прийнята постанова була скасована.

* Не зважаючи на переведення стрілок годинників бізнес продовжує працювати і якщо ви є читачем бізнес форуму BizNet, то ви добре орієнтуєтесь куди вкласти гроші, так, щоб вони приносили прибуток. На форумі ви знайдете безліч бізнесових підказок, ідей і просто корисної інформації, проаналізувавши яку зможете прийняти вірне фінансове рішення. Гроші повинні працювати та приносити прибуток.

Розділ сайту: