Прогноз погоди на 15 - 17 жовтня

Золота осінь, аеропорт Рівне            Погодні умови цього тижня будуть доволі різноманітними. Різноманітними будуть і  синоптичні ситуації. Так 15-17 жовтня погоду Рівненщини визначатиме зона холодного фронту з хвилями.

            Вдень 15 жовтня очікується хмарна погода з проясненнями, часом дощ. Вітер південного напрямку 5-10 м/с. Температура повітря   10-15 градусів тепла.

            16 жовтня  вночі  дощ. Вдень без істотних опадів але хмарно. Вітер південно-східного напрямку 5-10м/с. Температура повітря вночі становитиме 5-10 градусів тепла, вдень 8-13 градусів тепла.

            17 жовтня без істотних опадів. Вітер східного напрямку 7-12м/с. Температура вночі 3-8 градусів тепла, а денна  температура не зазнає змін 8-13 градусів тепла.

            До кінця тижня очікується поступове зниження температури. У п'ятницю та суботу погодні умови будуть формуватись під впливом "Південного циклону", що лише частково "зачепить" Рівненщину. В цей період передбачається посилення вітру та хмарна погода з невеликим дощем В неділю в зв'зку із посиленням антициклону очікується припинення опадів . Вночі та вранці є ймовірність заморозків у повітрі та на поверхні рунту. Температура повітря протягом доби 3-8 градусів тепла.