Прогноз погоди по місту Рівне та Рівненській області на 6 -9 лютого 2015 року

І знову в Рівне прийшла зима

По справжньому зимно.

Погоду Рівненщини 6 лютого визначатиме поле підвищеного тиску, яке сформоване в холодному повітрі арктичного походження. Очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний 5-10м/с. Температура повітря вночі становитиме 4-9 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.
Атмосферний тиск буде рости.

7 лютого вночі в полі підвищеного тиску збережеться погода без істотних опадів. Температура повітря становитиме 4-9градусів морозу. Вдень з наближенням атмосферного фронту місцями пройде невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний 7-12м/с, вдень місцями пориви 15-20м/с. Температура повітря становитиме від 2градусів морозу до 3 градусів тепла.
Атмосферний тиск буде падати.

8 лютого Рівненщина перебуватиме під впливом активного північного циклону. В зоні атмосферних фронтів пройде сніг та мокрий сніг. Місцями слабке налипання мокрого снігу, слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер західний 7-12м/с, пориви 15-20м/с. Температура повітря вночі становитиме від 4 градусів морозу до1 градусу тепла, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.
Падіння атмосферного тиску зміниться ростом.

9 лютого. Очікується хмарна погода з проясненнями. Пройде невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північного напрямку 7-12м/с. Температура повітря  знизиться вночі до 5-10 градусів морозу. Вдень 1-6 градусів морозу.
Атмосферний тиск буде рости.