Прогноз погоди на 29-31 січня та 1-2 лютого 2019 року по місту Рівне та області

"Бармаковель" - рівненські Карпати )Прогноз погоди на 29-31 січня та 1-2 лютого

Температура повітря на Рівненщині підвищиться до відлиги.

29 січня: Хмарно з проясненнями. Часом невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вночі та вранці слабка ожеледь. Вночі та вранці туман. На дорогах ожеледиця. Вiтер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повiтря вночi -4,+1°, вдень -2,+3°.
Атмосферний тиск буде рости.

30 січня: Хмарно з проясненнями, вночi невеликий снiг, вдень часом опади у виглядi мокрого снiгу та дощу, на дорогах ожеледиця, вiтер пiвденно-захiдний 5-10м/с. Темппература вночi 1-6 градусiв морозу, вдень -3,+2 градуси.
Атмосферний тиск буде падати.

31 січня: Хмарно з проясненнями, мiсцями невеликi опади у вигляді мокрого  снігу та дощу, на дорогах мiсцями ожеледиця. Вiтер пiвденно-схiдний 5-10м/с. Температура вночi -3,+2 градуси, вдень -3,+2 градуси.
Атмосферний тиск буде падати .

1 лютого: Хмарно з проясненнями, мiсцями невеликi опади у виглядi мокрого снiгу та дощу, на дорогах мiсцями ожеледиця. Вiтер пiвденно-захiдний 5-10м/с. Температура вночi -3,+2 градуси, вдень -1,+4 градуси. Атмосферний тиск буде рости.

2 лютого: Хмарно з проясненнями, мiсцями невеликi опади у виглядi мокрого снiгу та дощу, на дорогах мiсцями ожеледиця. Вiтер пiвденний 9-14м/с. Температура вночi -3,+2 градуси, вдень -1,+4 градуси.
Атмосферний тиск буде падати.

* Як повідомляє видання yes-vinnytsia.com.ua багато чиновників нас кормлять обіцянками. Та от мер Вінниці наприклад підняв свій рейтинг відповідальності. Він виконав багато зі своїх обіцянок, а головне обіцянку про придбання сучасного комп'ютерного томографа для онкологічного диспансеру. Більше половинпи своїх обіцянок мер виконав, на відміну від інших. Це досить гарний показник.